telefon_994_alt
eBOK
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

W związku z wprowadzeniem od 20 marca rozszerzonych zasad bezpieczeństwa dotyczących koronawirusa SARS-CoV-2 jak i celem zminimalizowania zagrożenia oraz w trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszych Pracowników Spółka PWiK Sp. z o.o. informuje, że w okresie do 10 maja:


?
PRACOWNICY DZIAŁÓW ADMINISTRACYJNYCH SPÓŁKI PWiK pracować będą w trybie zdalnym;

❗️ PROSIMY O SKŁADANIE WNIOSKÓW I INNYCH DOKUMENTÓW DROGĄ ELEKTRONICZNĄ❗️


W miarę możliwości ponownie zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz drogą elektroniczną, zapewniając jednocześnie, że procedowanie składanych przez Klientów wniosków i wszelkiej korespondencji DROGĄ ELEKTRONICZNĄ odbywać będzie się terminowo.


?
PRACOWNICY DZIAŁU EKSPLOATACJI SIECI pracować będą w trybie normalnym, zapewniając bezpieczeństwo dostaw wody oraz prowadząc niezbędne prace związane z utrzymaniem sieci wodociągowej


?
Zaprzestane zostaną tradycyjne odczyty wodomierzy u klientów Spółki. Będziemy zwracać się z prośbą do naszych klientów o telefoniczne podanie wskazań wodomierzy.


?
Zaprzestana zostanie wymiana wodomierzy u klientów indywidualnych Spółki. Wodomierze u klientów "przemysłowych" będą wymieniane po wcześniejszym umówieniu.


?
Do minimum ograniczony zostanie bezpośredni kontakt w ramach funkcjonowania Biura Obsługi Klienta zlokalizowanego przy ulicy Szarych Szeregów 2. W miarę możliwości prosimy o kontakt drogą telefoniczną bądź mailową.


ℹ️
W okresie najbliższych trzech tygodni nie przewiduje się znaczących ograniczeń związanych z realizacją zaplanowanych prac modernizacyjnych sieci, w tym również PROJEKTU „Regulacja gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Czechowice-Dziedzice – etap 2”.


⬇️
W razie pytań prosimy o kontakt ⬇️


Sekretariat PWiK

? 32 215 37 17

? pwik@pwik.czechowice-dziedzice.pl


Dział Techniczny i Zamówień Publicznych

? 504 828 429

? k.paszek@pwik.czechowice-dziedzice.pl


Dział Ekonomiczno-Finansowy

? 503 199 806

? e.paradowska@pwik.czechowice-dziedzice.pl


Dział Sprzedaży i Analiz

? 32 214 94 48


?
o.blaszczak@pwik.czechowice-dziedzice.pl

Dział Monitoringu i Diagnostyki Sieci

? 32 215 37 17


?
pwik@pwik.czechowice-dziedzice.pl


Za wszelkie utrudnienia przepraszamy !

PRACUJEMY DLA WAS


Wielkość czcionki