Informujemy, że w związku z pracami modernizacyjnymi sieci wodociągowej zlokalizowanej w ulicy Staszica i włączeniem przebudowanej sieci do istniejącego wodociągu w ul. Szkolnej; we wtorek tj. ![]()
.![]()
w godzinach od ![]()
:![]()
do ![]()
:![]()
nastąpi wyłączenie dostaw wody dla odbiorców z ulic:
Szkolna, nry 15, 17, od 19 do 25,
Fredry,
Staszica,
Fałata, nry 2 i 6,
Kossaka, nr 6,
Norwida,
Za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami przepraszamy.
PRACUJEMY DLA WAS
