telefon_994_alt
iBOK

Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Od 1 kwietnia 2026 roku będziemy wystawiać faktury ustrukturyzowane przy użyciu Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF).

Obowiązek ten dotyczy wystawiania faktur wszystkim podmiotom, z wyjątkiem osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.
Faktury ustrukturyzowane, które Państwu wystawimy będą dostępne w KSeF.

Dokumenty te będą się różniły graficznie od dotychczasowych faktur. Szczegółowe informacje o KSeF znajdują się na stronie: ksef.podatki.gov.pl.
Dla instytucji i podmiotów gospodarczych nie będziemy wystawiać faktur w formie papierowej. Prosimy zatem o upewnienie się, czy posiadają Państwo dostęp do KSeF. Wizualizacja (obraz) faktur za wodę będzie możliwa do pobrania z https://ibok.pwik.czechowice-dziedzice.pl  

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (tj. Dz. U. z 2024 poz. 361, z późn. zm.)

Modernizacja sieci wodociągowej – ul. Konopnickiej, Kopcia, Mickiewicza

Informujemy, że w związku z pracami modernizacyjnymi sieci wodociągowej zlokalizowanej w ulicy Konopnickiej - nastąpi chwilowa przerwa w dostawie wody w dniu jutrzejszym - 2️⃣9️⃣ sierpnia br. dla odbiorców z obszaru ulic:

🚱Konopnickiej;
🚱 Kopcia - posesje nr 1, 3, 5 oraz
🚱 Mickiewicza - posesje nr 2, 4, 6, 8, 14, 16

Przewidujemy przerwę w dostawie wody w godzinach od 7️⃣.0️⃣0️⃣ do 1️⃣0️⃣.0️⃣0️⃣.

Za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami przepraszamy.
PRACUJEMY DLA WAS
📱 32 215 37 17; 32 733 34 40